Czwartek, 21 stycznia 2021. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Druhowie z OSP dostali nowy sprzęt od wójtów

2018-12-07 11:00:00 (ost. akt: 2018-12-07 11:26:04)

Autor zdjęcia: Arch. KP PSP Giżycko

Strażacy z OSP wzbogacili się o nowy sprzęt potrzebny do akcji, który przekazali im wójtowie Miłek i Kruklanek. Są to m.in. defibrylatory, pilarki do drewna, zestawy do stabilizacji pojazdu.

Pod koniec listopada w Urzędzie Gminy Miłki i Urzędzie Gminy Kruklanki druhom OSP przekazano sprzęt pozyskany w ramach Funduszu Sprawiedliwość dla jednostek OSP Miłki, OSP Rydzewo, OSP Marcinowa Wola, OSP Kruklanki i OSP Jeziorowskie.

Sprzęt dla jednostek z gminy Miłki przekazała wójt Barbara Mazurczyk w obecności naczelnika Wydziału Operacyjno-Szkoleniowego Komendy Powiatowej PSP w Giżycku bryg. Arkadiusza Gija. Ochotnicy wzbogacili się w sprzęt o wartości 23.900 zł (dwa defibrylatory AED, zabezpieczenia poduszki powietrznej kierowcy, zestaw podpór i klinów do stabilizacji pojazdu, dwa zestawy sprzętu do oznakowania terenu akcji, detektor napięcia, parawan do osłony miejsca zdarzenia oraz pilarka do drewna).

Sprzęt dla jednostek OSP Kruklanki i OSP Jeziorowskie przekazał wójt Bartłomiej Kłoczko, również w obecności bryg. Arkadiusza Gija. Ochotnicy wzbogacili się w sprzęt o wartości 23.800 zł w postaci dwóch pilarek do drewna, zestawu podpór i klinów do stabilizacji pojazdu, dwóch zabezpieczeń poduszki powietrznej kierowcy, defibrylatora AED, parawanu do osłony miejsca zdarzenia.


Fot. KP PSP w Giżycku

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. obserwator #2650897 | 88.220.*.* 28 gru 2018 20:39

    straszaki z Kruglankuf

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages