środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Kasia Czechowska- Dziewczyną Lata 2016

2016-08-22 10:35:07 (ost. akt: 2016-08-22 11:44:00)

Za nami pierwszy etap plebiscytu Dziewczyna Lata 2016. Wzięło w nim udział 150. kandydatek. Do drugiego etapu zakwalifikowało się 75 młodych dam, które powalczą o nagrodę główną i o miejsce w kalendarzu! Wśród tych "naj" jest Katarzyna Czechowska, 19- latka z Żywek w gminie Kruklanki.

Szeroki uśmiech, kręcone bujne włosy- piękna dziewczyna myśli człowiek patrząc na zdjęcie Kasi. Nic dziwnego, że to właśnie ona została Dziewczyną Lata 2016 Powiatu Giżyckiego.

Kilka dni temu, 14 sierpnia, czyli dokładnie w dniu zakończenia plebiscytu, Kasia skończyła 19 lat. W maju ukończyła naukę w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Giżycku, w klasie mundurowej. W październiku rozpocznie studia.
— Wybieram się do Olsztyna na kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne— mówi laureatka.— Jest to zgodne z moimi zainteresowaniami. Myślę również, że to przyszłościowy kierunek i dość łatwo znajdę po nim pracę.

Obecnie, podczas wakacji, 19 latka część czasu poświęca pracy, część na odpoczynek. Przed nią wyjazd na studia, prawdziwy egzamin z samodzielności.
— Jadę sama, bez znajomych, do nowego miejsca, mam w związku z tym pewne obawy ale na pewno dam sobie radę— Kasia.
19- latka po raz pierwszy wysłała swoje zdjęcie na taki konkurs i- jak mówi- nie liczyła na wiele, więc zwycięstwo w powiatowym etapie jest dla niej nie lada zaskoczeniem i wyróżnieniem.

— Do udziału w konkursie namówił mnie jeden pan z mojej miejscowości, siostra, znajomi, sama bym się nie zdecydowała—twierdzi dziewczyna.— To oni też na mnie głosowali, również osoby z innych miast, także Olsztyna czy Giżycka. Udało się i bardzo mnie to cieszy.
Dziewczęta z gminy Kruklanki zdominowały nasz plebiscyt. Trzy, które zjednały sobie sympatię największej liczby internautów, to właśnie mieszkanki tej gminy.
Drugie miejsce w plebiscycie zajęła Zofia Kunko z Jurkowa, a trzecie Alicja Przyłucka z Brożówki.
Gratulujemy sukcesu!
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages